NASZE ŁOWISKO

Przeżyj swoją przygodę na Łowisku Specjalnym"U Roberta" 

Pełną wędkarską satysfakcję znajdzie tu niemal każdy wędkarz, od "spławikowców" po "gruntowców". Wielbiciele wędkowania mają tu do dyspozycji trzy stawy, o łącznej powierzchni 9ha. Dwa największe stawy, które są ze sobą połączone mają głębokość 3,5m i 2,5m, i to właśnie w nich znajdziemy piękne okazy ryb takie jak: duże Karpie, piękne amury, przerażające szczupaki, śliczne liny, wielkie jesiotry i wiele innych gatunków ryb, które czekają, żeby spełnić marzenia rybich łowców. Ci, którzy dopiero zaczynają swoją wędkarską przygodę lub wolą spokojniejszą walkę z rybami, zapraszamy na trzeci staw, który ma głębokość 1.5m i zamieszkały jest przez takie gatunki jak: karpie w przedziale od 1kg. do 3kg.(mogą się trafić większe okazy), dużo karasia srebnego i piękne amurki.

Serdecznie zapraszamy wędkarzy indywidualnych, zorganizowane grupy oraz rodziny chcące spędzić przyjemnie czas w tym malowniczym miejscu na łonie natury. Oferujemy możliwość kilkudniowego pobytu z kampingiem lub namiotem, wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz kupna zanęt. Do dyspozycji gości jest kilka altanek na łowisku. Dla gości łowiska mamy ofertę z trzech różnych gastronomii, a żeby nikt z łowiska głodny nie odjechał. Spokój i bezpieczeństwo gwarantuje w pełni chroniony obiekt przez pracowników jak i profesjonalną ochronę.

Jeśli komuś jest nadal mało, może zabrać z sobą rower i pozwiedzać naszą piękną gminę i miasto Kleczew.

Łowisko "U Roberta" może stać się dla Państwa świetnym miejscem odpoczynku i relaksu z dala od gwaru i cywilizacji :)

 

Kliknij tutaj aby przeczytaj REGULAMIN ŁOWISKA

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close