NASZE ŁOWISKO

Karp, sandacz, szczupak, lin jesiotr, węgorz i inne ryby czekają na wędkarzy, którzy odwiedzą łowisko "U Roberta". Wielbiciele moczenia kija mają tu do dyspozycji dwa stawy o głębokości 4 i 3 metrów położone w malowniczym miejscu, całkowicie odgrodzonym od zgiełku miasta.

Pełną wędkarską satysfakcję znajdzie tu niemal każdy wędkarz, od "spławikowców" po "gruntowców". Spokój i bezpieczeństwo gwarantuje w pełni chroniony obiekt 24 hektarowej działki otoczonej pięknymi lasami.

Serdecznie zapraszamy wędkarzy indywidualnych, zorganizowane grupy oraz rodziny chcące spędzić przyjemnie czas na łonie natury. Oferujemy możliwość kilkudniowego pobytu z kampingiem lub namiotem, wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz kupna zanęt. Do dyspozycji gości jest grill, zadaszone stoły oraz miejsce do przygotowania ogniska.

Łowisko "U Roberta" może stać się dla Państwa świetnym miejscem odpoczynku i relaksu z dala od gwaru i cywilizacji :)

Kliknij tutaj aby przeczytaj REGULAMIN ŁOWISKA

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close